NA CZYM NAM ZALEŻY?

Zależy nam na tym abyście mogli u nas znaleźć wszystko co pozwoli Wam wracać i z radością wspominać ten wyjątkowy dzień.

Chcemy aby wykonane przez nas zdjęcia, stanowiły piękną historię, która na zawsze pozostanie w pamięci Waszej oraz Waszych bliskich i znajomych.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasze usługi jesteśmy w stanie zrealizować w dowolnym zakątku Polski.

Dbamy przy tym o każdy szczegół na poszczególnych etapach realizacji zlecenia, począwszy już od pierwszego kontaktu. Wiemy o tym jak cenny jest Wasz czas Dlatego większość zleceń realizujemy w możliwie najkrótszym terminie. Pierwsze zdjęcie udostępniamy już w dniu realizacji zlecenia.

 

DO CZEGO DĄŻYMY?

Chcemy dostarczać coraz to wyższej jakości fotografie. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie.

Dlatego nieustannie się rozwijamy po przez inwestycje w najnowocześniejsze technologie. Ciągle szukamy wyrafinowanych pomysłów i nowych inspiracji na wykonywane zdjęcia. Dbając o Was czas nawiązujemy współpracę z partnerami zewnętrznymi, oferując coraz to większy wachlarz usług i produktów.

 

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których pasją jest fotografia. Naszą specjalnością są fotoreportaże ślubne a także zdjęcia z uroczystości chrztu św. Realizujemy również fotoreportaże komunijne.

Znajdziecie u nas także bogaty wybór foto-produktów takich jak ekskluzywne foto-albumy, foto-książki, foto-obrazy, zaproszenia ślubne i inne. W ramach fotoreportażu ślubnego zapewniamy także stronę dla narzeczonych oraz bogactwo narzędzi pomocnych w organizacji ślubu. Na terenie Warszawy i okolic we współpracy z pracownią florystyczną oferujemy również usługi w zakresie dekoracji kościołów, sali weselnych, auta do ślubu czy też wykonania bukietów ślubnych.

 

KTO PRACUJE NAD TWOIM FOTOREPORTAŻEM?

To grupa młodych ludzi których pasją jest fotografia, otwartych na nowoczesność i nieustannie rozwijających swoją wiedzę i doświadczenie, dążących do perfekcji i osiągnięcia najwyższej jakości zdjęć.

 

CO NAS ŁĄCZY?

Pasja do fotografii i ożywianie jej za pomocą najnowocześniejszych technologii. Chcemy przekazać Wam niezrównaną jakość obrazu i zagwarantować idealne odwzorowanie barw oraz nieskazitelną jakość.

 

Zapraszamy Was do naszego świata fotografii. Razem z nami zachowajcie piękno swojej chwili